שחר אבירי

תוכן דיגיטלי – וידאו, סושיאל ואסטרטגיות תוכן, יצירת והפקת פודקאסטים.

בימוי

YouTube player
@mizrahitefahot1

מה הקשר בין תותים לעליות ריבית? בעוד 30 שניות תבינו #מקצועניםבשלושיםשניות #מזרחיטפחות #פינטוק * כפוף לתנאי הבנק והפיקדון. האמור הינו מידע בלבד ואינו מהווה כלל הצעה לקבלת פיקדונות

♬ original sound – Mizrahi.Tefahot | מזרחי טפחות

הפקות וידאו

פודקאסטים

שואוריל – Showreel

ראיונות עם יוצרים ויוצרות. אורחים: גל זייד (מנהל הדרמה באנדמול שיין ישראל, תסריטאי ושחקן), אורית פוקס רותם (במאית זוכת פרס אופיר על הסרט ״סינמה סבאיה״), ירדן טויזר (טיקטורית יוצרת תוכן), חווה לוי רוזלסקי (מעצבת תלבושות זוכת פרסי אופיר), מיכל קופר קרן, עידית אברהמי, יערה בתר פוקר, דרור ויידמן ודן מסר (האחיין שלי בנץ).

https://open.spotify.com/show/5IRsZgS5LOqPPiP9PZmWFq?si=480d86061f2549ad

תחת עיניהן

הפודקאסט ״תחת עיניהן״ בהגשת שפרה קורנפלד ודפנה לוסטיג מלווה את הסדרה ״סיפורה של שפחה״ כבר שלוש עונות.

הסאונד של ישראל

הפודקאסט ״הסאונד של ישראל״ הופק ביחד עם אמיר אשר, נועם סוויסה, ניקו גולדשטיין ונעמה כתבי.

נורמלי – הפודקאסט

Bio

מגיל צעיר אני עוסק בתוכן, טלוויזיה ודיגיטל.

אחרי עבודה בסטארט אפ לטלוויזיה אינטראקטיבית וב״קשת״, הקמתי ב-2007 את מחלקת הדיגיטל בחטיבת התוכן של HOT אותה ניהלתי עד 2022. במחלקת הדיגיטל של HOT הייתי אחראי להפקה ובימוי כתבות מאחורי הקלעים, אתגרי יוטיוב קליפים שפורסמו בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טיקטוק וב-VOD של החברה ופודקאסטים. זאת בנוסף להשקת אפליקציות ה-VOD הראשונות לטאבלטים וסמארטפונים, ערוצי יוטיוב, אתר משותף עם ynet, פרופילים ברשתות החברתיות ועוד פרוייקטים רבים.

כיום אני עובד על פרוייקטים דוקומנטריים, מנהל ומייעץ בנושאי אסטרטגיית תוכן ודיגיטל, מפיק ויוצר תוכן לדיגיטל ועורך ומפיק פודקאסטים.

צרו קשר